Loading...

فیلیشا چیست؟

فیلیشا چیست؟

 

فیلیشا یک فروشگاه اینترنتی است که به عنوان یک پل ارتباطی قدرتمند، خریداران را با شاخص ترین و مطمئن ترین وارد کنندگان کشور که ارائه دهنده مناسب ترین قیمت ها می باشند، مرتبط می سازد.

روش کاری بدین صورت است که فروشندگان مختلفی که تاییدیه فیلیشا را دریافت کرده باشند، با دریافت پنلی اختصاصی اقدام به درج کالاهای خود آن هم با قیمتی رقابتی می نمایند.

از طرفی خریداران می توانند پس از یافتن کالای مورد نظر، با مقایسه فروشندگان مختلفی که کالا را ارائه داده اقدام به خرید کالای خود نمایند.

 

 

 

 

 

فیلیشا مدل جدیدی از اعتماد سازی برای خریداران

رضایت خریدار از کالا = پرداخت هزینه به فروشنده

 

مهم ترین و بارزترین امتیاز فروشگاه اینترنتی فیلیشا این است که بر خلاف اغلب وبسایت های داخلی و خارجی که مشتری می بایست پول را مستقیما به حساب فروشنده واریز نموده تا کالا را دریافت نماید، در فیلیشا رویکردی جدید بکار گرفته می شود.

بدین ترتیب که تا زمانی که خریدار در مدت زمان مشخصی رضایت خود را از خرید اعلام ننماید، مبلغ در اختیار فروشنده قرار نگرفته و تا زمان تایید بر روی سایت باقی خواهد ماند. پس از تایید خریدار است که این هزینه به حساب فروشندگان واریز می گردد.

 

 

همه چیز را مقایسه کنید، بعد بخرید

 

علاوه بر امکان مقایسه دقیق و آسان کالاهای مختلف در فیلیشا، نه تنها خریداران می توانند با مقایسه فروشندگان اقدام به خرید آسان تری نمایند، بلکه می توانند با دادن امتیاز به فروشندگان پس از خرید، سایرین را در انتخاب فروشگاه مورد نظرشان برای خرید آسان تر و مطمئن تر یاری نمایند.

 

 

 

 

 

 

 

افتخار فیلیشا سال ها تجربه و اعتبار مدیران آن است

 

مدیران فیلیشا با در اختیار داشتن کوله باری از سال ها تجربه و فعالیت موفق در حوزه فروش، اقدام به راه اندازی وبسایت فیلیشا نمودند.

فیلیشا فعالیت خود را از ابتدای سال 1395 آغاز نموده و در همین مدت بسیار کوتاه، درخواست های متعددی از فروشندگان و وارد کنندگان معتبر در خصوص اختصاص پنل فروش ارسال گردیده است که این درخواست ها به مرور در حال بررسی و در صورت کسب شرایط حضور در فیلیشا اعم از سابقه معتبر و تضامین بالا جهت تامین حقوق خریداران، به تایید خواهند رسید.

 

 

 

 

دلیل استقبال بالای فروشندگان

 

شاید مهمترین دلیل استقبال بالا از سوی فروشندگان معتبر، امکانات بالای فنی و فوق العاده کاربر پسند در کنار ظاهری مدرن و در عین حال ساده و صمیمی فیلیشا می باشد.

ضمن اینکه علیرغم هزینه های بالایی که در ابعاد فنی و تبلیغاتی بر روی سایت صورت می پذیرد، فروشندگان عزیز هزینه بالایی را پرداخت نمی نمایند و مهمترین وظیفه آنها صرفا به روزرسانی قیمت هایشان می باشد.

 

 

 

 

 

 

ارائه به روز ترین و جذاب ترین اخبار دنیای تکنولوژی

 

در کنار کلیه موارد مرتبط با خرید و فروش، جهت ایجاد جذابیت در فروشگاه فیلیشا بخشی به نام اخبار تکنولوژی ارائه گردیده که جذاب ترین و به روز ترین اخبار دنیای IT و تکنولوژی در اختیار شما همراهان عزیز فیلیشا قرار خواهد گرفت.

 

 

 

 

شما همراهان عزیز در نهایت می توانید از طریق کانال زیر نیز در کنار ما باشید :

  • کانال فیلیشا (@Filisha): ارائه لیست قیمت ها و کالاهای فروشگاه

فیلیشا


یک فروشگاه اینترنتی است که به عنوان یک پل ارتباطی قدرتمند، خریداران را با شاخص ترین و مطمئن ترین وارد کنندگان کشور که ارائه دهنده مناسب ترین قیمت ها می باشند، مرتبط می سازد.

از تخفیفات و پیشنهاد های ویژه مطلع شوید!