Loading...

راهنما فیلیشا

پروفایل فروشنده

ورود به بخش پروفایل

پس از ورود به پنل فروشنده ، از طریق بخش زیر بر روی گزینه پروفایل کلیک نمایید :
 
پروفایل فروشنده
 
در پروفایل فروشنده دو بخش اصلی وجود دارد که به صورت مجزا :


بخش اول : اطلاعات فروشنده

در این قسمت شما می بایست اطلاعات شخصی خودتان به عنوان مالک فروشگاه را وارد نمایید.
 

نکته مهم : جهت رفاه حال فروشندگان عزیز و ممانعت از مزاحمت ها یا مشغولیت های بی مورد ایجاد شده از سوی برخی خریداران، اطلاعات وارد شده در این بخش به هیچ عنوان برای سایرین اعم از خریداران یا حتی سایر فروشندگان قابل نمایش نمی باشد.


بخش دوم : اطلاعات فروشگاه

در این قسمت شما می بایست اطلاعات عمومی فروشگاه را وارد نمایید.
 
پروفایل فروشنده


نام فروشگاه :

نام فروشگاه همان نام اصلی و فارسی فروشگاه شما می باشد که قرار است در لیست کالاها یا صفحه اصلی سایت نمایش داده شود.


نام لاتین :

لطفا در انتخاب این نام به دقت عمل نمایید. نام لاتین وارد شده در این قسمت به همراه یک آدرس پیش از آن به عنوان آدرس صفحه شما در سایت فیلیشا در نظر گرفته خواهد شد.

به عنوان مثال شما با وارد کردن کلمه لاتین "MyShop" به عنوان نام لاتین فروشگاه خود، صاحب سایتی با آدرس زیرخواهید بود و می توانید این آدرس را در کلیه لینک های تبلیغاتی خود به دوستان، همکاران و خریداران خود اعلام نمایید :
 آدرس فروشگاه شما :     Filisha.com/seller/نام فروشگاه/

تذکر مهم : با توجه به اهمیت بالای این آدرس، شما بیش از یک مرتبه قادر به ثبت نام لاتین برای فروشگاه خود نمی باشید و از آن به بعد امکان ویرایش این ستون برای شما مقدور نمی باشد. پس لطفا حتما در انتخاب این نام برای نخستین بار بررسی های لازم را انجام داده و نام آن را به درستی وارد نمایید.


تصویر :

تصویر در واقع همان لوگوی فروشگاه شما می باشد که در بخش های مختلفی از سایت مثل لیست فروشندگان، فروشندگان یک کالا و غیره نمایش داده می شود.

تذکر : کیفیت و زیبایی لوگوی شما قطعا تاثیر بسزایی در انتخاب شما توسط خریداران خواهد داشت.


برچسب ها :

در این قسمت شما می توانید کلمات کلیدی مرتبط با فروشگاه خود همچون "قیمت های مناسب"، "برترین در شرق کشور"، "گارانتی های معتبر" و غیره را وارد نمایید. این کلمات در جستجوی فروشگاه شما در وبسایت گوگل و سایر موتورهای جستجو تاثیر بسزایی دارند.


توضیحات :

متن وارد شده در این قسمت در بالاترین بخش صفحه فروشگاه شما در سایت فیلیشا در کنار لوگو به نمایش در می آید و لذا از اهمیت بسزایی برخوردار است.

این قسمت شعار رسمی فروشگاه شما و یا جمله ای باشد که دربردارنده هدف شما در بازار یا فروش یا امتیازی باشد که برای همه خریداران قائل خواهید شد، پس در ورود جمله ای مناسب برای این قسمت نیز دقت لازم را داشته باشید.
 

فیلیشا


یک فروشگاه اینترنتی است که به عنوان یک پل ارتباطی قدرتمند، خریداران را با شاخص ترین و مطمئن ترین وارد کنندگان کشور که ارائه دهنده مناسب ترین قیمت ها می باشند، مرتبط می سازد.

از تخفیفات و پیشنهاد های ویژه مطلع شوید!